تبلیغات
hunter شکار - گران ترین شات گان های دنیا
hunter شکار
ارائه فرهنگ صحیح استفاده از شکار

بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه 16 مهر 1389
 
گرولا ( Grulla ) :
وستلی ریچاردز ( Westly Richards ) :
این شرکت در سال 1812 در بیرمنگهام تاسیس گردید. نمایندگی فروش محصولات آن در لندن در سال 1814 افتتاح شد. سیستم چکاننده دراپ لاک ( Droplock ) که با باز کردن درپوش تحتانی زیر مقر خزانه می توان اجزای چکاننده را جدا نمود ، از اختراعات ثبت شده این شرکت می باشد.


 
قیمت پایه دولول بغل هم در گیج 12 ، 16 و 20 با احتساب مالیات 26.500 پوند می باشد. در گیج 28 و کالیبر 410/0 این مقدار به 27.200 پوند می رسد. سفارش برخی امکانات باعث افزایش قیمت می شود. تک ماشه انتخابی 3.250 پوند ، چوب گردوی اعلا 500 پوند ، قنداق راست ( طرح پرنس ویلز انگلیسی ) 600 پوند ، بچه قنداق نیمه پهن 750 پوند و حکاکی تصویر شکار روی قسمتهای فلزی سلاح حسب مورد ، 4.000 پوند و بالاتر هزینه خواهد داشت. در صورت سفارش تفنگ با حکاکی استاندارد ولی دارای تمام امکانات اضافی قید شده ، قیمت این سلاح با احتساب مالیات حدود 36.250 پوند خواهد بود.
در ایتالیا محصولات سازندگانی چون ابیه تیکووسالوینللی ( Famars ) A&S ، فراتللی ریزینی ( F.lli Rizzini ) و فراتللی پیوتی ( F.lli Piotti ) ، ضمن داشتن کیفیت ساختاری بسیار بالا دارای ارزش هنری حکاکی های خاص روی بدنه نیز می باشند. قیمت پایه محصولات این سازندگان بیش از 30.000 دلار می باشد.
 
 
 
سازندگانی چون لیبوکورالی ( Lebeau-Courally ) در بلژیک و چاپویس ( Chapuis ) در فرانسه ضمن داشتن تنوع مدل ، محصولات مرغوب و ظریفی نیز داشته اند.
 
 
شرکت آرماس گاربی ( Armas Garbi ) اسپانیا با 48 سال قدمت ، 150 قبضه سلاح در سال تولید می کند. از این تعداد ، 40 قبضه بالاترین کیفیت را داشته و دولوکس نامیده می شود. قیمت هر قبضه دولول دولوکس در آمریکا 25.000 دلار بوده است.
 
 
 
پدروآریزابالاگا ( Pedro Arrizabalaga ) :
این شرکت اسپانیایی در سال 1944 تاسیس شده و همچون پردی انگلیس مدعی فقط بهترین است. کیفیت محصولات این شرکت در حدی بوده که آن را پردی اسپانیا نامیده اند ( Purdy of Spain ). تعداد کارمندان این شرکت با احتساب دو نفر کارآموز جمعا 6 نفر می باشد. این شرکت در هر سال فقط 40 قبضه تفنگ دولول تولید می کند. قیمت هر قبضه از محصولات آن حدود 12.000 دلار می باشد.
 
 
 
ارییتا ( Arrieta ) :
این شرکت اسپانیایی محصولات متنوعی تولید می کند ، یعنی به جز محصولات ظریف و تزئینی ، تفنگ های شکاری معمولی نیز تولید می کند. کما اینکه قیمت مدل 578 این شرکت 2.500 دلار در حالیکه مدل 931 این شرکت به عنوان یک محصول لوکس 25.000 دلار قیمت دارد.
 
 
 
 
گرولا ( Grulla ) :
این شرکت نیز از سازندگان مشهور اسپانیا می باشد. قیمت بهترین محصول این شرکت ( مدل رویال ) حدود 13.500 دلار است.
بسیاری از علاقه مندان تفنگ های دولول معروف انگلیسی که توان خرید محصولات سازندگان معروف انگلستان را نداشته اند ، به دنبال خرید انواع مرغوب ایتالیایی آن بوده اند. برای این افراد تفنگ های اسپانیایی آخرین گزینه بوده است. چون این کشورها ( ایتالیا و اسپانیا ) از سبک طراحی و استانداردهای سازندگان معروف انگلیسی پیروی می کنند و این در حالیست که محصولات اسپانیایی ارزانتر از هم ردیف ایتالیایی خود هستند. تولید تفنگ حکاکی شده و گران قیمت در برخی شرکتها موردی است. به عنوان مثال شرکت پرازی ( Perazzi ) که سازنده معروف تفنگ های ورزشی در ایتالیا می باشد ، گران ترین تفنگ موجود در نمایشگاه اسلحه و مهمات ( Shot Show ) سال 2006 در لاس وگاس آمریکا را تولید کرده است. قیمت این تفنگ 450.000 دلار بوده است. 
 
 
 


طبقه بندی: شکار،  انواع اسلحه ها و فشگ ها،  دنیای اسلحه، 
برچسب ها: گران ترین شات گان های دنیا -، اسلحه،
ارسال توسط saeed molayi
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما ایا شکارچیان انسان های بی رحمی هستند؟؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin